Nasz zespół :)

Agata Krasowska - dyrektor przedszkola
pedagog, logopeda (dyplom z wyróżnieniem), terapeuta pedagogiczny / reedukator, socjoterapeuta, terapeuta SI, trener TZA, pedagog specjalny ds. autyzmu / zespołu aspergera, nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz klas I - III.

W zawodzie pedagoga pracuję od 2005 roku, obecnie jestem nauczycielem dyplomowanym w Szkole Podstawowej na Bielanach, gdzie pełnię funkcję specjalisty terapii pedagogicznej.

Przez 5 lat byłam fundatorem i prezesem Fundacji Dzieci i Młodzieży "Homeik" Dom & Klub, gdzie  prowadziłam placówkę wsparcia dziennego z ofertą zajęć opiekuńczo-wychowawczych, terapeutycznych i specjalistycznych, a także organizowałam pikniki, festyny oraz kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży.

Moim głównym celem jest stworzenie miejsca - innego niż wszystkie, z bardzo bogatą ofertą zajęć podstawowych oraz zastosowaniem innowacyjnych metod w pracy pedagogicznej.

Pragnę objąć specjalistyczną opieką dzieci, jak również wspierać rodziców, zapewnić im materiały szkoleniowe do samodzielnej pracy z dzieckiem, zapraszać do uczestnictwa w zajęciach i warsztatach prowadzonych przez naszych specjalistów.

Super - Przedszkole to miejsce dla super - dzieci :)) gwarantuję baaardzo duże zaangażowanie grona pedagogicznego w rozwój każdego dziecka.

Zależy mi na fajnej, rodzinnej atmosferze, a także na współpracy z super - rodzicami !!! Zapraszam :)))

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym

i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."  - Paulo Coelho

Nauczyciel wychowania przedszkolnego z językiem angielskim

Marta Pasterczyk - absolwentka pedagogiki przedszkolnej w Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz filologii angielskiej  w Wyższej Szkole Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie.

Język angielski towarzyszy mi od najmłodszych lat, a jego nauka sprawia mi wiele przyjemności. Podczas studiów pedagogiki przedszkolnej doskonaliłam swoje umiejętności w biurze tłumaczeń oraz podczas wyjazdów zagranicznych, w tym rocznego pobytu w Irlandii. Posiadam 7-letnie doświadczenie w opiece nad dziećmi od 12 m. ż. Praca z dziećmi połączona z nauczaniem języków obcych jest moją pasją,  dzięki czemu potrafię zmotywować moich uczniów i "zarazić" ich miłością do języka angielskiego.

Głównym celem, jaki stawiam sobie podczas zajęć, jest przekazywanie posiadanej wiedzy w taki sposób, aby wzbudziła zainteresowanie słuchacza. Bardzo zależy mi na inspirowaniu przedszkolaków do dalszej pracy i rozwijaniu ich umiejętności. Cały czas doskonalę swój język uczęszczając na kursy językowe do jednej z najlepszych szkół językowych w Warszawie

Dziewczyna z koniem
Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Basia Pacześna - nauczyciel wychowania przedszkolnego, logopeda.

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej kierunek wychowanie przedszkolne z edukacją wczesnoszkolną oraz Wyższej Szkoły Nauk Społecznych Pedagogium kierunek logopedia.

Po odbyciu praktyk w jednej z placówek wychowawczych na warszawskim Bemowie jednoznacznie stwierdziłam, że opieka nad dziećmi i możliwość nauczania tej nieskalanej grupy społecznej jaką są przedszkolaki sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. W pracy staram się zarażać pozytywną energią i promiennym uśmiechem. Dobre samopoczucie jak wiadomo świetnie wpływa na proces nauki

i przyswajania wiedzy.

Logopedia w moim życiu nie wzięła się znikąd. Od najmłodszych lat interesowała mnie muzyka i śpiew. Niestety przygoda ze sceną skończyła się tuż po wyjeździe na studia, ale to właśnie tu poznałam nowe aspekty postrzegania mowy.

Podczas zajęć edukacyjnych dużą uwagę przykuwam do prawidłowego sposobu komunikowania się

i wyrażania emocji. Przedszkolaki po opuszczeniu naszego przedszkola muszą stawić czoła nowym wyzwaniom, takim jak odnalezienie się w nowym środowisku, a nacisk na prawidłowy proces adaptacji dziecka i jego rozwój już w początkowej fazie dorastania owocuje znakomitymi zdolnościami społecznymi oraz umiejętnością radzenia sobie w nowych, trudnych i stresujących sytuacjach.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Sandra Kalinowska

Instruktor tańca

Magdalena Krasowska - właścicielka Akademii Tańca "LOFF"

Z tańcem związana jestem od najmłodszych lat. Moja taneczno - ruchowa przygoda rozpoczęła od łyżwiarstwa figurowego oraz pływania synchronicznego (balet w wodzie).

Z oceną celującą oraz wyróżnieniem :)) ukończyłam Dwuletni Instruktorski Kurs z dziedziny Tańca Jazzowego, nadane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a także Instruktorski Kurs Tańca Sportowego – Polska Akademia Sportu.

Od 5 lat trenuję w grupie Tańca Jazzowego "Sway" - Anny Wielogórskiej. Grupa ma na koncie liczne występy i spektakle taneczno - teatralne.
Moją pasją jest styl Hip-hop. Nadal szkolę się i doskonalę swój warsztat u najlepszych nauczycieli tańca w Polsce i na świecie.

Ofertę zajęć tanecznych kieruję do dzieci, młodzieży oraz dorosłych :))

„O tańcu nie da się pisać [...] taniec trzeba tańczyć.”

- Paulo Coelho​

Pedagog specjalny / sensoplastyka, zajęcia artystyczne, plastyczne

Anna Matej - absolwentka wydziału pedagogiczno - artystycznego, pedagog edukacji wczesnoszkolnej i specjalnej

Jestem nauczycielem mianowanym. Od 2002r pracuję z dziećmi w różnym wieku. Interesują mnie nowatorskie, ciekawe oraz efektowne formy prac plastycznych, które wykorzystuje w pracy z najmłodszymi. Ostatnie moje zainteresowania to ozdabianie techniką decoupage oraz praca z masą solną. Na moich warsztatach ogromnym powodzeniem cieszą się również zajęcia z malowania na szkle, bibułkarstwa i filcowania, na które zapraszam nie tylko dzieci, ale i dorosłych :)